NOŻYCE DO KRZEWÓW HT 550

Numer produktu: 112680 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Najczęściej kupowane razem

numer art. 112680
479,00 zł
Ten produkt
229,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

708,00 zł *

… Ergonomicznie ukształtowane elementy obsługowe , Perfekcyjne cięcie i ochrona - Kabel typu Safety , Solidna obudowa . Diamentowo szlifowane ostrza. Wbudowana poziomica .

Dane techniczne

Skoki w skokach / min 3200
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Waga brutto w kg 4.65
Marka AL-KO
Długość cięcia w mm 520
Wartość drgań w m/s² 2.9
Rodzaj napędu Elektryczny
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Moc silnika w W 550
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Linia Comfort
Grubość cięcia maks. w mm 18
Waga netto w kg 3.6
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Poziom hałasu w dB(A) 97
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.