NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HT 440 BASIC CUT

Numer produktu: 112679 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Najczęściej kupowane razem

365,00 zł
Ten produkt
225,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

590,00 zł *

… Małe lekkie nożyce do żywopłotu z optymalną równowagą , Solidna kompaktowa obudowa . Diamentowo szlifowane ostrza. Idealny pion - wbudowana poziomica .

Dane techniczne

Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Długość cięcia w mm 440
Skoki w skokach / min 3400
Grubość cięcia maks. w mm 16
Linia Easy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 100
Moc silnika w W 440
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Wartość drgań w m/s² 2.2
Waga brutto w kg 5.04
Marka AL-KO
Waga netto w kg 3.2
Poziom hałasu w dB(A) 99
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Rodzaj napędu Elektryczny
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.