NOŻYCE MT HTA 4245 POWER FLEX

Numer produktu: 127438 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Końcówka nożyc do żywopłotu do narzędzia wielofunkcyjnego Multitool MT 42
  • Długość prowadnicy 45 cm
  • Promień roboczy do 270 ° z 9-krotną regulacją kąta
  • Praca bez drgań dzięki bezszczotkowemu silnikowi elektrycznemu o mocy 280 W.
  • Dzięki akumulatorowemu zasilaniu z narzędzia wielofunkcyjnego MT 42 z rodziny solo by AL-KO Power Flex, urządzenie jest ciche, bezemisyjne i niezależne od sieci.

Najczęściej kupowane razem

529,00 zł
Ten produkt
379,00 zł
Duża ilość
109,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.017,00 zł *

 

Przystawka nożyc HTA 4245 do narzędzia podstawowego MT 42

 

Dzięki końcówce HTA 4245 narzędzie podstawowe MT 42 można łatwo przekształcić w precyzyjne nożyce do żywopłotu.
Nożyce można łatwo dostosować do odpowiednich wymagań poprzez regulację kąta 45-centymetrowego noża - wystarczy nacisnąć przycisk.
Urządzenie charakteryzuje się niską wagą i bezwibracyjnym działaniem, zapewnia to komfort pracy. Dzięki zasilaniu bateryjnemu pochodzącego z urządzenia wielofunkcyjnego MT42 , narzędzie daje dużą swobodę ruchu bez zbędnych kabli. Dodatkowo urządzenie jest bardzo ciche i wolne od emisji spalin.

 

Dane techniczne przystawki nożyc do przycinania żywopłotu AL-KO HTA 4245

 

Nóż o długości 45 cm, napędzany silnikiem bezszczotkowym o mocy 280 W, zapewniający szybkie i precyzyjne cięcie
Dzięki elastycznej regulacji kąta do 270 °, można łatwo i precyzyjnie ciąć żywopłot. Do wyboru jest aż 9 pozycji regulujący kąt roboczy. Zmiana obywa się poprzez naciśnięcie przycisku.
Przy pełnym naładowaniu akumulatora solo by AL-KO Power Flex zasilający nożyce z narzędzia podstawowego MT 42 można pracować do 100 minut. Ładowana baterii jest bardzo szybkie i trwa około 2,5 godziny.

 

Sprzedaż końcówki nożyc do żywopłotu HTA 4245 (do narzędzia uniwersalnego Multitool)

 

Końcówkę nożyc HTA 4245 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

 

Uwaga: by móc używać urządzenia należy zaopatrzyć się w narzędzie wielofunkcyjne MultiTool MT 42

 

Dane techniczne

Linia Premium
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Waga netto w kg 2.3 KG
Kompatybilne baterie 127390
Grubość cięcia maks. w mm 28 MM
Wartość drgań w m/s² 2.4
Marka solo by AL-KO
Rodzina akumulatorów solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Silnik Akumulatorowy
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Poziom hałasu w dB(A) 91
Długość cięcia w mm 45 MM
Wartość K w m/s² 1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.