PILARKA 6646 SOLO BY AL-KO JEDNOSTKA GŁ.

Numer produktu: 127523 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Lekka pilarka łańcuchowa
  • Mocny silnik o mocy 2,7 KM
  • Prowadnica Oregon 38 cm
  • Efektywne tłumienie drgań, ułatwia pracę
  • Kuty wał korbowy, zwiększa trwałość piły

Pilarki spalinowe AL-KO charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Posiadają dużą moc.


Pilarka spalinowa Solo by AL-KO 6646

Jest to idealne urządzenie do wycinania, przecinania drzew oraz piłowania drewna opałowego. Posiada mocny silnik, który zapewnia odpowiednią moc podczas pracy. Jest bardzo lekka co zwiększa komfort z użytkowania. Dodatkowo w celu zwiększenia wygody podczas pracy zastosowano system tłumienia drgań oraz ergonomiczny uchwyt.


Dane techniczne piły spalinowej Solo by AL-KO 6646

Pilarka wyposażona jest w oryginalną prowadnicę Oregon 3/8 ", która zapewnia 38 cm szerokość cięcia. Silnik benzynowy o mocy 2,7 KM (2,0 kW) 46,5 cm3 dzięki systemowi łagodnego rozruchu zapewnia łatwe uruchamianie. Stosunek mocy do masy wynosi 2,8 kg / kW. Dzięki dodatkowemu tłumieniu wibracji i ergonomicznie zoptymalizowanej rękojeści siła napędowa jest przenoszona na prowadnicę i łańcuch, ułatwia to osiągnięcie precyzyjnego cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki. Waga urządzenia wynosi 5,6 kg. Niezwykle wytrzymała obudowa zapewnia długą żywotność.


Sprzedaż pilarki łańcuchowej Solo by AL-KO 6646

Piłę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Pojemność w cm³ 46
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 99
Gwar. poziom hałasu w db(A) 115
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Marka solo by AL-KO
Smarowanie łańcucha automatyczne
Objętość oleju do łańcuchów (m 300 ML
Podgrzewacz powietrza w trybie tak
Ilość cylindrów 1
Poziom hałasu w dB(A) 112
Napięcie łańcucha z narzędziami
Waga brutto w kg 8.5 KG
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Filtr powietrza wymienialny Tak
Primer tak
Wartość drgań w m/s² 3.69
Obr./min 13000
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.51 L
Filtr powietrza Papier
Silnik Spalinowy
Waga netto w kg 5.6 KG
Moc w KM 2 PS
Regulacja przepływu oleju tak
Elektryczny rozrusznik nie
Linia Premium
Typ silnika 2-suwowy
Hamulec łańcucha tak
Maksymalna prędkość łańcuc 25
Wartość K w m/s² 1
Moc w kW 2 KW
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.