PILARKA 6651 SOLO BY AL-KO JEDNOSTKA GŁ.

Numer produktu: 127524 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Lekka pilarka łańcuchowa
  • Mocny silnik o mocy 3,0 KM
  • Prowadnica Oregon 38 cm
  • Efektywne tłumienie drgań, ułatwia pracę
  • Kuty wał korbowy, zwiększa trwałość piły

Pilarki spalinowe AL-KO charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Posiadają dużą moc.


Pilarka spalinowa Solo by AL-KO 6651

Jest to idealne urządzenie do wycinania, przecinania drzew oraz piłowania drewna opałowego. Posiada mocny silnik, który zapewnia odpowiednią moc podczas pracy. Jest bardzo lekka co zwiększa komfort z użytkowania. Dodatkowo w celu zwiększenia wygody podczas pracy zastosowano system tłumienia drgań oraz ergonomiczny uchwyt.


Dane techniczne piły spalinowej Solo by AL-KO 6651

Pilarka wyposażona jest w oryginalną prowadnicę Oregon 3/8 ", która zapewnia 38 cm szerokość cięcia. Silnik benzynowy o mocy 3,0 KM (2,2 kW) 50,9 cm3 dzięki systemowi łagodnego rozruchu ze starterem zapewnia łatwe uruchamianie. Stosunek mocy do masy wynosi 2,5 kg / kW. Waga pilarki wynosi 5,6 kg. Dzięki dodatkowemu tłumieniu wibracji i ergonomicznie zoptymalizowanej rękojeści siła napędowa jest przenoszona na prowadnicę i łańcuch, ułatwia to osiągnięcie precyzyjnego cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki. Niezwykle wytrzymała obudowa zapewnia długą żywotność.


Sprzedaż pilarki łańcuchowej Solo by AL-KO 6651

Piłę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Linia Premium
Moc w KM 3 PS
Podgrzewacz powietrza w trybie tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 116
Wartość drgań w m/s² 4.2
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.51 L
Smarowanie łańcucha automatyczne
Primer tak
Elektryczny rozrusznik nie
Silnik Spalinowy
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Obr./min 13000
Filtr powietrza wymienialny Tak
Ssanie automatyczne Tak
Hamulec łańcucha tak
Waga netto w kg 5.6 KG
Poziom hałasu w dB(A) 112
Maksymalna prędkość łańcuc 25
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 100
Ilość cylindrów 1
Filtr powietrza Papier
Wartość K w m/s² 1
Napięcie łańcucha z narzędziami
Moc w kW 2.2 KW
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Regulacja przepływu oleju tak
Waga brutto w kg 8.5 KG
Pojemność w cm³ 50
Typ silnika 2-suwowy
Marka solo by AL-KO
Objętość oleju do łańcuchów (m 300 ML
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.