PILARKA 6656 SOLO BY AL-KO JEDNOSTKA GŁ.

Numer produktu: 127525 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Lekka pilarka łańcuchowa
  • Mocny silnik o mocy 3,2 KM
  • Prowadnica Oregon 45 cm
  • Efektywne tłumienie drgań, ułatwia pracę
  • Kuty wał korbowy, zwiększa trwałość piły

Pilarki spalinowe AL-KO charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Posiadają dużą moc.


Pilarka spalinowa Solo by AL-KO 6656

Jest to idealne urządzenie do wycinania, przecinania drzew oraz piłowania drewna opałowego. Posiada mocny silnik, który zapewnia odpowiednią moc podczas pracy. Jest bardzo lekka co zwiększa komfort z użytkowania. Dodatkowo w celu zwiększenia wygody podczas pracy zastosowano system tłumienia drgań oraz ergonomiczny uchwyt.


Dane techniczne piły spalinowej Solo by AL-KO 6656

Pilarka wyposażona jest w oryginalną prowadnicę Oregon 3/8 ", która zapewnia 45cm szerokość cięcia. Silnik benzynowy o mocy 3,2 KM (2,4 kW) 55,5 cm3 dzięki systemowi łagodnego rozruchu zapewnia łatwe uruchamianie. Stosunek mocy do masy wynosi 2,3 kg / kW. Dzięki dodatkowemu tłumieniu wibracji i ergonomicznie zoptymalizowanej rękojeści siła napędowa jest przenoszona na prowadnicę i łańcuch, ułatwia to osiągnięcie precyzyjnego cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki. Waga urządzenia wynosi 5,6 kg. Niezwykle wytrzymała obudowa zapewnia długą żywotność.


Sprzedaż pilarki łańcuchowej Solo by AL-KO 6656

Piłę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka solo by AL-KO
Ssanie automatyczne Tak
Linia Premium
Objętość oleju do łańcuchów (m 300 ML
Waga brutto w kg 8.5 KG
Podgrzewacz powietrza w trybie tak
Maksymalna prędkość łańcuc 25
Ilość cylindrów 1
Obr./min 13000
Filtr powietrza wymienialny Tak
Silnik Spalinowy
Waga netto w kg 5.6 KG
Moc w kW 2.4 KW
Elektryczny rozrusznik nie
Smarowanie łańcucha automatyczne
Typ silnika 2-suwowy
Regulacja przepływu oleju tak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 100
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Hamulec łańcucha tak
Wartość drgań w m/s² 4.38
Moc w KM 3 PS
Napięcie łańcucha z narzędziami
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.51 L
Pojemność w cm³ 55
Primer tak
Filtr powietrza Papier
Poziom hałasu w dB(A) 113
Wartość K w m/s² 1
Gwar. poziom hałasu w db(A) 116
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.