PILARKA ŁAŃCUCHOWA EKS 2000-35

Numer produktu: 112807 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Najczęściej kupowane razem

425,00 zł
Ten produkt
numer art. 113792 Szczegóły
1.429,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.854,00 zł *

… Pilarki elektryczne AL-KO to klasa sama w sobie. Ciche, wydajne, nie emitujące spalin idealnie nadają się do zastosowania wokół domu ale także w zamkniętych pomieszczeniach, np. do prac budowlanych. Mocne silniki elektryczne zapewniają dużą wydajność cięcia już od pierwszego uruchomienia. Wszystkie modele wyposażone zostały w hamulec bezpieczeństwa oraz automatyczny system smarowania łańcucha i bez narzędziowy napinacz.

Dane techniczne

Gwar. poziom hałasu w db(A) 110
Łańcuch 3/8"
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Wartość K w m/s² 3
Smarowanie łańcucha automatyczne
Hamulec łańcucha tak
Długość prowadnicy w cm 35
Maksymalna prędkość łańcuc 14.9
Wartość drgań w m/s² 5.05
Rodzaj napędu Elektryczny
Waga netto w kg 4.8
Moc silnika w W 2000
Poziom hałasu w dB(A) 108
Linia Easy
Marka AL-KO
Waga brutto w kg 6.82
Łańcuch piły 3/8"
Napięcie łańcucha z narzędziami
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 96
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.