Pilarka Łańcuchowa Eks 2400-40

Numer produktu: 112808 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Najczęściej kupowane razem

549,00 zł
Ten produkt
numer art. 113792 Szczegóły
1.429,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.978,00 zł *

… Pilarki elektryczne AL-KO to klasa sama w sobie. Ciche, wydajne, nie emitujące spalin idealnie nadają się do zastosowania wokół domu ale także w zamkniętych pomieszczeniach, np. do prac budowlanych. Mocne silniki elektryczne zapewniają dużą wydajność cięcia już od pierwszego uruchomienia. Wszystkie modele wyposażone zostały w hamulec bezpieczeństwa oraz automatyczny system smarowania łańcucha i bez narzędziowy napinacz.

Dane techniczne

Hamulec łańcucha tak
Wartość K w m/s² 3
Łańcuch 3/8"
Marka AL-KO
Napięcie łańcucha bez narzędzi
Smarowanie łańcucha automatyczne
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Tak
Moc silnika w W 2400 W
Waga netto w kg 5 KG
Waga brutto w kg 7.26 KG
Linia Comfort
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 95
Silnik Elektryczny
Łańcuch piły 3/8"
Gwar. poziom hałasu w db(A) 110
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Maksymalna prędkość łańcuc 15.5
Poziom hałasu w dB(A) 108
Wartość drgań w m/s² 5.95
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.