PILARKA SPALINOWA 6436 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127429 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Lekka pilarka łańcuchowa
  • Mocny silnik o mocy 2 KM
  • Prowadnica Oregon 35 cm
  • Efektywne tłumienie drgań, ułatwia pracę
  • Kuty wał korbowy, zwiększa trwałość piły

Pilarki spalinowe AL-KO charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Posiadają dużą moc.


Pilarka spalinowa Solo by AL-KO 6436

Jest to idealne urządzenie do wycinania, przecinania drzew oraz piłowania drewna opałowego. Posiada mocny silnik, który zapewnia odpowiednią moc podczas pracy. Jest bardzo lekka co zwiększa komfort z użytkowania. Dodatkowo w celu zwiększenia wygody podczas pracy zastosowano system tłumienia drgań oraz ergonomiczny uchwyt. Także bardzo wygodny jest bez narzędziowy system wymiany osprzętu.


Dane techniczne piły spalinowej Solo by AL-KO 6436

Pilarka wyposażona jest w oryginalną prowadnicę Oregon 3/8 ", która zapewnia 35 cm szerokość cięcia. Napinanie i wymiana łańcucha odbywa się bez narzędzi, a smarowanie łańcucha można łatwo regulować. Silnik benzynowy o mocy 2,0 KM (1,5 kW) 36,1 cm3 dzięki systemowi łagodnego rozruchu ze starterem zapewnia łatwe uruchamianie. Stosunek mocy do masy wynosi 2,8 kg / kW. Dzięki dodatkowemu tłumieniu wibracji i ergonomicznie zoptymalizowanej rękojeści siła napędowa jest przenoszona na prowadnicę i łańcuch, ułatwia to osiągnięcie precyzyjnego cięcia i jednocześnie chroni nadgarstki. Pilarka została wyposażona w efektywny filtr powietrza, który łatwo można wymienić bez narzędzi. Niezwykle wytrzymała obudowa zapewnia długą żywotność.


Sprzedaż pilarki łańcuchowej Solo by AL-KO 6436

Piłę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Waga netto w kg 4.75 KG
Regulacja przepływu oleju tak
Marka solo by AL-KO
Moc w kW 1.45 KW
Primer tak
Filtr powietrza Nylon
Silnik Spalinowy
Podgrzewacz powietrza w trybie tak
Ilość cylindrów 1
Długość prowadnicy w cm 35 CM
Hamulec łańcucha tak
Waga brutto w kg 7 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Elementy napędowe 53 E / .050" / 1,3
Moc w KM 2 PS
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Linia Comfort
Wartość K w m/s² 1
Smarowanie łańcucha automatyczne
Łańcuch piły 3/8"
Typ silnika 2-suwowy
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 101
Filtr powietrza wymienialny Tak
Obr./min 12000
Łańcuch 3/8 "specjalne
Pojemność w cm³ 35
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Napięcie łańcucha z narzędziami
Poziom hałasu w dB(A) 109
Ssanie automatyczne Tak
Wartość drgań w m/s² 6.57
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.