PILARKA SPALINOWA 6442 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127430 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Do profesjonalnego użytku w lesie i ogrodzie
  • Mocny silnik benzynowy o mocy 2,3 KM
  • 40 cm prowadnica Oregon
  • Skuteczne tłumienie drgań
  • Duża odporność na zużycie

Mocna pilarka Al-KO to dobre rozwiązanie by uzyskać najlepsze efekty pracy podczas cięcia i piłowania drewna.


Piła spalinowa Solo AL-KO 6442 - dla wymagających

Pilarka łączy w sobie wysoką wydajność i niską wagę. Idealne rozwiązanie dla wymagających. Mocny, łatwy w obsłudze silnik spalinowy zapewnia wysoką wydajność. Dodatkowo urządzenie jest bardzo lekkie. Zastosowano specjalny system tłumienia drgań. Dzięki tym cechom zapewniona jest praca bez wysiłku.


Dane techniczne pilarki spalinowej Solo AL-KO 6442

Trwała prowadnica Oregon zapewnia szerokość cięcia, które wynosi 40 cm. Zastosowano specjalny system, który pozwala na wymianę, napinanie łańcucha (3/8 "Oregon) bez użycia narzędzi, a smarowanie łańcucha można bardzo łatwo regulować.
Silnik benzynowy o mocy 2,3 KM o pojemności 41,9 cm3 jest bardzo łatwy w uruchamianiu dzięki urządzeniu łagodnego rozruchu i zapewnia niezwykłą wydajność - przy stosunku mocy do masy wynoszącym 2,5 kg / kW. Dzięki dodatkowemu tłumieniu drgań i ergonomicznie zoptymalizowanym uchwytom, moc napędu jest przenoszona na prowadnicę i łańcuch. Dodatkowo pilarka zawiera bardzo wydajny filtr powierza. Niezwykle wytrzymała obudowa zapewnia długą żywotność Waga urządzenia wynosi 4,8 kg.


Sprzedaż piły spalinowej Solo AL-KO 6442

Piłę łańcuchową AL-KO można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Filtr powietrza Nylon
Regulacja przepływu oleju tak
Typ silnika 2-suwowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 113
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Moc w KM 2 PS
Poziom hałasu w dB(A) 110
Maksymalna prędkość łańcuc 21
Elektryczny rozrusznik nie
Elementy napędowe 57 E / .050" / 1,3MM
Pojemność w cm³ 41
Wartość drgań w m/s² 6.88
Waga netto w kg 4.8 KG
Filtr powietrza wymienialny Tak
Primer tak
Łańcuch piły 3/8"
Obr./min 12000
Łańcuch 3/8 "specjalne
Moc w kW 1.7 KW
Smarowanie łańcucha automatyczne
Linia Comfort
Długość prowadnicy w cm 40 CM
Napięcie łańcucha z narzędziami
Silnik Spalinowy
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Marka solo by AL-KO
Waga brutto w kg 7.12 KG
Ilość cylindrów 1
Podgrzewacz powietrza w trybie tak
Ssanie automatyczne Tak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 101
Hamulec łańcucha tak
Wartość K w m/s² 1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.