ŁADOWARKA C 30 Li EASY FLEX

Numer produktu: 113560 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Ładowarka akumulatorowa do produktów z linii AL-KO Easy Flex
  • Całkowite ładowanie baterii: około 50 minut

Najczęściej kupowane razem

159,00 zł
Ten produkt
169,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

328,00 zł *

numer art. 113535 Niedostępny
335,00 zł *
numer art. 113537 Duża ilość
295,00 zł *
numer art. 113625 Mała ilość
215,00 zł *
numer art. 113633 Duża ilość
579,00 zł *
numer art. 113634 Duża ilość
585,00 zł *

 

Dzięki ładowarce AL-KO możesz naładować baterię AL-KO Easy Flex nawet w ciągu 50 minut.

 

Ładowarka do akumulatorów AL-KO

Dzięki ładowarce firmy AL-KO baterie z linii AL-KO EasyFlex są ładowana bardzo szybko i wydajnie. Ładowarka działa z maksymalną mocą 20 V i 3 A. Gdy bateria będzie w pełni naładowana urządzenie zasygnalizuje to za pomocą diody. By usprawnić pracę ogrodniczych warto w czasie prac ładować 2 baterie na przemian.

 

Sprzedaż ładowarki AL-KO

Ładowarka akumulatorowa AL-KO EasyFlex C30 Li można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Easy
Rodzina akumulatorów AL-KO EASY FLEX 20V max.
Silnik Akumulatorowy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.