ŁADOWARKA POWER FLEX

Numer produktu: 127391 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Najczęściej kupowane razem

numer art. 127391
325,00 zł
Ten produkt
3.839,00 zł
Mała ilość
379,00 zł
Duża ilość
869,00 zł
Duża ilość
1.325,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

6.737,00 zł *

Poręczna ładowarka do solo by AL-KO Power Flex-Akku 42 V / 7,5 Ah.

Dane techniczne

Rodzina akumulatorów solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Silnik Akumulatorowy
Linia PREMIUM pro
Marka solo by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.