Końcówka podkaszarki BCA 4235 (do Multitool)

Numer produktu: 127463 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Końcówka podkaszarki do narzędzia wielofunkcyjnego Multitool MT 42(niezbędna część)
  • Nóż do precyzyjnego przycinania i koszenia
  • Szerokość cięcia 25,5 cm / 35 cm
  • Mocny, bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 550 W zapewniający łatwe koszenie
  • Ciche, bezemisyjne i niezależne od sieci urządzenie - dzięki akumulatorowemu zasilaniu PowerFlex

 

Przystawka BCA 4235 do narzędzia Multitool MT42 pozwala na dokładną, wydajną pielęgnację ogrodu. Urządzenie zostało przygotowane z myślą o wymagających ogrodnikach.

 

Końcówka BCA 4235 do narzędzia uniwersalnego MT 42

By móc korzystać z końcówki BCA 4235 wymagana jest jednostka bazowa Sola by AL-KO MT 42. Jeśli Dzięki końcówce można łatwo przekształcić jednostkę z przystawką BCA 4235 w podkaszarkę do trawy lub kosę. Podłączenie końcówki jest proste i bardzo szybkie.

Można także podłączyć głowią z żyłką do prezycjnego koszenia trawy w narożnikach, wokół drzew. Dzięki lekkiej osłonie o niskim poziomie wibracji możesz precyzyjnie przycinać i kosić - w delikatnej pozycji. Dzięki zasilaniu bateryjnemu podstawowego urządzenia, zapewniony jest duży promień działania z dużą swobodą ruchu, bez martwienia się o długość lub pozycję kabla. Urządzenie jest ciche, bezemisyjne i łatwe w czyszczeni. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu, podkaszarka nie potrzebuje zbędnego kabla.

 

Dane techniczne końcówki AL-KO BCA 4235

Dzięki wymiennej głowicy tnącej urządzenie jest wszechstronne. Można podłączyć 25,5 cm metalowy lub głowicę żyłkową o szerokości cięcia do 35 cm. W celu indywidualnego precyzyjnego przycinania zielonych obszarów można łatwo ustawić optymalną długość żyłki podczas koszenia, uderzając dnem głowicy o powierzchnie.
Bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 550 W zapewnia niezbędną moc do koszenia.
Pełne naładowanie akumulatora PowerFlex umieszczonym w narzędziu podstawowym MT 42 można pozwala na pracę maksymalnie 120 minut. Pusta bateria ładowana jest przy pomocy poręcznej ładowarki w około 2,5 godziny.

 

Sprzedaż końcówki podkaszarki BCA 4235 (do narzędzia uniwersalnego Multitool)

Końcówkę podkaszarki BCA 4235 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.


Uwaga: by móc używać urządzenia należy zaopatrzyć się w narzędzie wielofunkcyjne MultiTool MT 42

Dane techniczne

żyłką tnąca w cm 36.0
powierzchnia do mkw 0.0
nóż tnącyh w cm 26.0
Średnica wału w mm 24.0
Waga netto w kg 1.9
Instrukcje Download 0 (0.00P)

Części zamienne

W przeglądzie zobaczysz wszystkie dostępne części zamienne do tego urządzenia. Korzystając z numerów artykułów możesz zamówić je  łatwo i szybko.