ZESTAW SERWISOWY AL-KO

Numer produktu: 113807
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Set aus Pumpe, Behälter und Trichter
  • Für schnellen und einfachen Ölwechsel
  • Empfohlen für alle Rasenpflegegeräte mit Benzinmotor wie Rasenmäher, Motorsensen, etc.
  • Nur für Motorenöl geeignet
Mit der Pumpe können Sie das alte Motoröl sauber absaugen und in den beiliegenden Behälter füllen. Der Trichter hilft Ihnen anschließend beim leichten Einfüllen des neuen Öls. Wenn der Motor streikt, ist es zu spät. Daher rechtzeitig Öl wechseln! .

Dane techniczne

Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.