Informujemy, że prace konserwacyjne będą prowadzone od 30 października, godz. 14:00 do 31 października, godz. 9:00. Niestety nie ma możliwości złożenia zamówienia w tym okresie.
Kosiarka 3.82 Se Classic

Kosiarka 3.82 Se Classic

Numer produktu: 112856

Dane techniczne

Linia Easy
Obudowa Plastikowy
Regulacja wysokości kierownicy nie
Regulacja wysokości Łatwa regulacja wysokości
Napęd na koła brak
Regulacja wysokości koszenia Osiowa, 3-krotne
Funkcje 2in1
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Wyrzut boczny nie
Marka AL-KO
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Rozłączanie napędu nie
Uchwyt kierownicy Prosty , metalowy uchwyt
Funkcja mulczowania nie
Składana kierownica tak
Silnik Elektryczny
Zbieranie do kosza tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.