KOSIARKA 4.26 P-A AL-KO CLASSIC

KOSIARKA 4.26 P-A AL-KO CLASSIC

Numer produktu: 119710 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Marka AL-KO
Linia Classic
Średnica przednich kół w mm 180 MM
Regulacja wysokości kierownicy tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Waga brutto w kg 30.9 KG
Silnik Spalinowy
Zbieranie do kosza tak
pojemność kosza 65 L
Funkcja mulczowania nie
Funkcje 2in1
Napęd na koła brak
Waga netto w kg 26.5 KG
Wyrzut boczny nie
Regulacja wysokości koszenia Pojedyncze koło, 7-krotne
Obudowa Stal
Szerokość robocza w cm 42 CM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Średnica tylnych kół w mm 205 MM
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.