KOSIARKA 4.66 P-A CLASSIC EDITION

KOSIARKA 4.66 P-A CLASSIC EDITION

Numer produktu: 119765

Dane techniczne

Marka AL-KO
Rozłączanie napędu nie
Funkcja mulczowania nie
Silnik Spalinowy
Primer nie
Regulacja wysokości kierownicy nie
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Napęd na koła brak
Regulacja wysokości koszenia Pojedyncze koło, 7-krotne
Linia Classic
Ssanie automatyczne Tak
Zbieranie do kosza tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Ilość cylindrów 1
Obudowa Stal
Linia Comfort
Funkcje 2in1
Typ silnika 4-sowowy
Elektryczny rozrusznik nie
Składana kierownica tak
Wyrzut boczny nie
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.