Informujemy, że prace konserwacyjne będą prowadzone od 30 października, godz. 14:00 do 31 października, godz. 9:00. Niestety nie ma możliwości złożenia zamówienia w tym okresie.
KOSIARKA 46.9 SP-H HIGHLINE

KOSIARKA 46.9 SP-H HIGHLINE

Numer produktu: 119883

Dane techniczne

Koła z łożyskami kulkowymi tak
Linia Highline
Typ silnika 4-sowowy
Silnik Honda GCVx 145
Napęd na koła tak, 1 bieg
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Linia Premium
Funkcje 3in1
Składana kierownica tak
Silnik Spalinowy
Obudowa Stal
Wyrzut boczny nie
Elektryczny rozrusznik nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Funkcja mulczowania tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Marka AL-KO
Ilość cylindrów 1
Ssanie automatyczne Tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Primer nie
Rozłączanie napędu tak
Regulacja wysokości kierownicy nie
Zbieranie do kosza tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.