KOSIARKA 5.18 SP-A PLUS AL-KO CLASSIC

KOSIARKA 5.18 SP-A PLUS AL-KO CLASSIC

Numer produktu: 119837 Mała ilość

Dane techniczne

Silnik Spalinowy
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Szerokość robocza w cm 51 CM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Możliwość zam. zaczepu Tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Wyrzut boczny tak
pojemność kosza 65 L
Obudowa Stal
Zbieranie do kosza tak
Linia Classic
Funkcja mulczowania tak
Napęd na koła tak, 1 bieg
Waga netto w kg 31.3 KG
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Marka AL-KO
Waga brutto w kg 36 KG
Funkcje 4in1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.