KOSIARKA 51.0 P-A COMFORT

Numer produktu: 119941 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Funkcje 4 w 1
  • Szerokość koszenia wynosząca 51 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 1 500 m2
  • Duży kosz: 60 litrów
  • Wysokość koszenia 30-80 mm
  • Centralna, 7-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: stal
  • Duże koła

Kosiarka spalinowa COMFORT 51.0 P-A

Kosiarka spalinowa Comfort 51.0 P-A została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Oznacza to, że kosiarki z serii Comfort spełniają najwyższe standardy wytrzymałości i jakości. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 51 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu wzornictwu kosiarka będzie przyciągać wzrok w Twoim ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej COMFORT 51.0 P-A

Kosiarka spalinowa o szerokości koszenia 51 cm zapewnia łatwe i wygodne koszenie. Wysokość cięcia można ustawić centralnie jednym ruchem w 7 pozycjach od 30 mm do 80 mm, aby dostosować wysokość koszenia do własnych wymagań. Niezawodny silnik o mocy 2,1 kW i pojemności 139 cm3  nadaje się do trawników o powierzchni do 1500 metrów kwadratowych. Dzięki aerodynamicznej obudowie z blachy stalowej uzyskuje się optymalne wyniki zbierania trawy do kosza. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę. Oznacza to również, że nie musisz tak często opróżniać 60-litrowego kosza na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Ergonomicznie ukształtowana kierownica, przyjazne dla trawnika duże koła XXL (200 / 280 mm) z łożyskami kulkowymi pozwalają kosić trawnik bez zmęczenia.

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej COMFORT 51.0 P-A

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Wartość K w m/s² 2
Ssanie automatyczne Tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Waga brutto w kg 38.4 KG
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
pojemność kosza 60 L
Ilość cylindrów 1
Poziom hałasu w dB(A) 96
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Rozłączanie napędu nie
powierzchnia do mkw 1600 QM
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Szerokość robocza w cm 51 CM
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 4in1
Ilość noży 1 ST
Silnik Spalinowy
Linia Highline
Wartość drgań w m/s² 6
Obudowa Stal
Primer nie
Pojemność w cm³ 139
Linia Comfort
Możliwość zam. zaczepu Tak
Składana kierownica tak
Elektryczny rozrusznik nie
Typ silnika 4-sowowy
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Obr./min 2850
Napęd na koła brak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Funkcja mulczowania tak
Zbieranie do kosza tak
Wyrzut boczny tak
Moc w kW 2.1 KW
Marka AL-KO
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Waga netto w kg 33.2 KG
Silnik 027
Średnica przednich kół w mm 200 MM
moc urządzenia w kW 2.1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.