KOSIARKA 51.0 SP-A COMFORT

Numer produktu: 119944 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
8% rabatu 1.699,00 zł
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Funkcje 4 w 1
  • Napęd: tak
  • Szerokość koszenia wynosząca 51 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 1 800 m2
  • Duży kosz: 60 litrów
  • Wysokość koszenia 30-80 mm
  • Centralna, 7-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: stal
  • Duże koła

Kosiarka spalinowa COMFORT 51.0 SP-A

Kosiarka spalinowa Comfort 51.0 SP-A została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Oznacza to, że kosiarki z serii Comfort spełniają najwyższe standardy wytrzymałości i jakości. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 51 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu wzornictwu kosiarka będzie przyciągać wzrok w Twoim ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej COMFORT 51.0 SP-A

Kosiarka spalinowa o szerokości koszenia 51 cm zapewnia łatwe i wygodne koszenie. Wysokość cięcia można ustawić centralnie jednym ruchem w 7 pozycjach od 30 mm do 80 mm, aby dostosować wysokość koszenia do własnych wymagań. Niezawodny silnik o mocy 2,1 kW i pojemności 139 cm3  nadaje się do trawników o powierzchni do 1800 metrów kwadratowych. Dzięki aerodynamicznej obudowie z blachy stalowej uzyskuje się optymalne wyniki zbierania trawy do kosza. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę. Oznacza to również, że nie musisz tak często opróżniać 60-litrowego kosza na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Ergonomicznie ukształtowana kierownica, przyjazne dla trawnika duże koła XXL (200 / 280 mm) z łożyskami kulkowymi i napędem pozwalają kosić trawnik bez zmęczenia.

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej COMFORT 51.0 SP-A

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

pojemność kosza 60 L
Ssanie automatyczne Tak
Moc w kW 2.1 KW
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Typ silnika 4-sowowy
Marka AL-KO
Wyrzut boczny tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Rozłączanie napędu nie
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Uchwyt kierownicy Ergonomiczna osłona uchwytu
Primer nie
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Ilość cylindrów 1
Możliwość zam. zaczepu Tak
Waga brutto w kg 40.5 KG
Wartość drgań w m/s² 6
powierzchnia do mkw 1800 QM
Szerokość robocza w cm 51 CM
Linia Comfort
Pojemność w cm³ 139
Zbieranie do kosza tak
Wartość K w m/s² 2
Silnik 027
Obudowa Stal
moc urządzenia w kW 2.1
Obr./min 2850
Regulacja wysokości kierownicy tak
Linia Highline
Napęd na koła tak, 1 bieg
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Waga netto w kg 35.3 KG
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Funkcja mulczowania tak
Poziom hałasu w dB(A) 96
Ilość noży 1 ST
Funkcje 4in1
Silnik Spalinowy
Elektryczny rozrusznik nie
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Regulacja wysokości Łatwa regulacja wysokości
Składana kierownica tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.