Kosiarka 51.6 Sp-b Plus Highline

Kosiarka 51.6 Sp-b Plus Highline

Numer produktu: 119741

Dane techniczne

Silnik B&S Series 650EXi
Funkcje 4in1
Marka AL-KO
Linia Comfort
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Funkcja mulczowania tak
Rozłączanie napędu nie
Linia Highline
Elektryczny rozrusznik nie
Składana kierownica tak
Primer nie
Silnik Spalinowy
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Typ silnika 4-sowowy
Możliwość zam. zaczepu Tak
Ilość cylindrów 1
Zbieranie do kosza tak
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Obudowa Stal
Napęd na koła tak, 1 bieg
Wyrzut boczny tak
Ssanie automatyczne Tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.