KOSIARKA 520 SP-B PREMIUM PLUS

KOSIARKA 520 SP-B PREMIUM PLUS

Numer produktu: 119975

Dane techniczne

Silnik Spalinowy
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Zbieranie do kosza tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Obudowa Stal
Silnik B&S Series 650EXi
Regulacja wysokości kierownicy tak
Marka AL-KO
Linia Premium
Ssanie automatyczne Tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Linia Highline
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Ilość cylindrów 1
Napęd na koła tak, 1 bieg
Składana kierownica tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Rozłączanie napędu nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Wyrzut boczny tak
Typ silnika 4-sowowy
Funkcja mulczowania tak
Primer nie
Funkcje 4in1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.