KOSIARKA-AKKU 38.1 LI BO FLEX

KOSIARKA-AKKU 38.1 LI BO FLEX

Numer produktu: 113886

Dane techniczne

Uchwyt kierownicy Standardowy uchwyt
Funkcje 2in1
Napęd na koła brak
Silnik bezszczotkowy
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Zbieranie do kosza tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Regulacja wysokości Łatwa regulacja wysokości
Wyrzut boczny nie
Regulacja wysokości kierownicy tak
Funkcja mulczowania nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Silnik Akumulatorowy
Obudowa Plastikowy
Składana kierownica tak
Rozłączanie napędu nie
Marka AL-KO
Rodzina akumulatorów AL-KO 18V Bosch Home & Garden compatible
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.