KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

Numer produktu: 119611

Dane techniczne

Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Marka AL-KO
Silnik Spalinowy
Wyrzut boczny nie
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 2in1
Funkcja mulczowania nie
Obudowa Stal
Możliwość zam. zaczepu Tak
Napęd na koła tak, 1 bieg
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Zbieranie do kosza tak
Linia Classic
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.