KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

KOSIARKA CLASSIC 4.65 SP-B B&S 450 E

Numer produktu: 119611 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Wyrzut boczny nie
Waga netto w kg 29.2 KG
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Średnica tylnych kół w mm 220 MM
Szerokość robocza w cm 46 CM
Zbieranie do kosza tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Waga brutto w kg 33.6 KG
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Linia Classic
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Napęd na koła tak, 1 bieg
Funkcje 2in1
Poziom hałasu w dB(A) 95
powierzchnia do mkw 1400 QM
Obudowa Stal
Średnica przednich kół w mm 180 MM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Marka AL-KO
pojemność kosza 65 L
Silnik Spalinowy
Funkcja mulczowania nie

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.