Kosiarka Classic 4.66 Sp-a Plus Pro 125

Kosiarka Classic 4.66 Sp-a Plus Pro 125

Numer produktu: 119743 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcje 4in1
Waga brutto w kg 34.1 KG
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Wyrzut boczny tak
Marka AL-KO
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Linia Classic
Waga netto w kg 29.7 KG
Funkcja mulczowania tak
Zbieranie do kosza tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Napęd na koła tak, 1 bieg
Szerokość robocza w cm 46 CM
pojemność kosza 65 L
Obudowa Stal
Linia Easy
Silnik Spalinowy

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.