Kosiarka Classic 4.69 Spi-a Plus

Numer produktu: 119886 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Odpowiednia do koszenia trawnika o powierzchni do 1400m2
  • Elektryczny rozrusznik
  • Wygodna regulacja wysokości koszenia
  • Ergonomiczny uchwyt
  • Duże koła XXL – ułatwiają prowadzenie kosiarki
  • Pojemny pojemnik na trawę, ze wskaźnikiem napełnienia
  • Łatwa w transporcie 

 

Innowacja w klasycznej formie. Kosiarka AL-KO charakteryzuję się przystępną ceną i znakomitą jakością wykonania, została wyprodukowana w Europie. Zastosowane innowacja sprawiają, że koszenie jest czystą przyjemnością. 

 

Kosiarka spalinowa 4.69 SPI-APlus

Kosiarka AL.-KO została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii, dzięki temu charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością. Nowoczesny design sprawia, że kosiarka przyciąga wzrok, każdego amatora pięknych ogrodów.  Zastosowane innowacyjne funkcje  w kosiarce do trawy sprawiają, że prace ogrodowe są przyjemne i proste.

 

Dane techniczne kosiarki spalinowej AL-KO 4.69 SPI-A Plus

Ergonomiczny uchwyt kosiarki sprawia, że praca jest bardzo wygodna.  Szerokość koszenia wynosi 46 cm. Kosiarka idealnie nadaje się do trawników o powierzchni do 1400 m². 7 – stopniowa regulacja koszenia jest bardzo łatwa, pozwoli szybko dostosować wysokość do potrzeb w zakresie 30-80 mm. W kosiarce zastosowano silnik o mocy 2,6 kW AL-KO Pro 170 E z systemem E-Start, który ułatwia rozruch. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL praca w ogrodzie jest łatwa i efektywna.. Funkcja 3INONE zapewnia koszenie, zbieranie i mulczowanie. Ergonomicznie ukształtowana szyna prowadząca zwiększa komfort podczas pracy. Aerodynamiczna obudowa z blachy stalowej zapewnia trwałość urządzenia. 

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus

Kosiarkę spalinową AL-KO można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć <a href="https://www.al-ko.com/shop/pl/locator/">TUTAJ</a>

Dane techniczne

Szerokość koszenia w cm 46.0
Średnica koła z przodu mm 200.0
Waga netto w kg 35.2
Średnica koła z tyłu mm 280.0
Waga brutto w kg 39.6
pojemność kosza 65.0
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00P)
Karty charakterystyki Download 0 (0.00P)

Części zamienne

W przeglądzie zobaczysz wszystkie dostępne części zamienne do tego urządzenia. Korzystając z numerów artykułów możesz zamówić je  łatwo i szybko.