KOSIARKA CLASSIC 5.15 SP-B PLUS

KOSIARKA CLASSIC 5.15 SP-B PLUS

Numer produktu: 119613 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Zbieranie do kosza tak
Silnik Spalinowy
Możliwość zam. zaczepu Tak
Napęd na koła tak, 1 bieg
Marka AL-KO
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Funkcje 3in1
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Waga brutto w kg 37.6 KG
powierzchnia do mkw 1800 QM
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Linia Classic
Waga netto w kg 32.9 KG
Wyrzut boczny nie
pojemność kosza 65 L
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Obudowa Stal
Szerokość robocza w cm 51 CM
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Funkcja mulczowania tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.