KOSIARKA CLASSIC 5.16 VS-B PLUS (4W1)

KOSIARKA CLASSIC 5.16 VS-B PLUS (4W1)

Numer produktu: 119709 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Obudowa Stal
Marka AL-KO
Możliwość zam. zaczepu Tak
powierzchnia do mkw 1800 QM
Waga netto w kg 33.4 KG
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Funkcja mulczowania tak
Wyrzut boczny tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
pojemność kosza 65 L
Funkcje 4in1
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Silnik Spalinowy
Linia Classic
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
Zbieranie do kosza tak
Szerokość robocza w cm 51 CM
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Waga brutto w kg 38.1 KG
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Materiał kosza Tworzywo sztuczne

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.