KOSIARKA HIGHLINE 42.8 SP-A

KOSIARKA HIGHLINE 42.8 SP-A

Numer produktu: 119840 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Średnica przednich kół w mm 200 MM
Waga brutto w kg 33 KG
Silnik Spalinowy
Szerokość robocza w cm 42 CM
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Marka AL-KO
Funkcje 2in1
Regulacja wysokości koszenia Pojedyńcze koło/osiowo, 7-krot
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Wyrzut boczny nie
Obudowa Stal
Poziom hałasu w dB(A) 95
pojemność kosza 65 L
Napęd na koła tak, 1 bieg
powierzchnia do mkw 1000 QM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Linia Highline
Funkcja mulczowania nie
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Waga netto w kg 28.6 KG
Zbieranie do kosza tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.