KOSIARKA HIGHLINE 477 VS

KOSIARKA HIGHLINE 477 VS

Numer produktu: 119768 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

pojemność kosza 70 L
Linia Highline
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
Możliwość zam. zaczepu Tak
Waga brutto w kg 39.2 KG
Szerokość robocza w cm 46 CM
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Funkcja mulczowania tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Zbieranie do kosza tak
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Linia Premium
Marka AL-KO
powierzchnia do mkw 1400 QM
Waga netto w kg 34.8 KG
Funkcje 4in1
Silnik Spalinowy
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Wyrzut boczny tak
Obudowa Stal

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.