KOSIARKA MOWEO 3.29 LI BO FLEX

KOSIARKA MOWEO 3.29 LI BO FLEX

Numer produktu: 113885

Dane techniczne

Marka AL-KO
Funkcje 2in1
Napęd na koła brak
Silnik Akumulatorowy
Możliwość zam. zaczepu Tak
Obudowa Plastikowy
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Rozłączanie napędu nie
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna
Regulacja wysokości Łatwa regulacja wysokości
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Funkcja mulczowania nie
Linia Classic
Składana kierownica tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Wyrzut boczny nie
Zbieranie do kosza tak
Rodzina akumulatorów AL-KO 18V Bosch Home & Garden compatible
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Uchwyt kierownicy Prosty , metalowy uchwyt
Silnik bezszczotkowy
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.