KOSIARKA SPALINOWA 553 K SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127148 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Funkcje 4 w 1
  • Napęd: tak, wał Kardana 2 biegowy, sprzęgło BBC
  • Kokpit: tak
  • Szerokość koszenia wynosząca 53 cm
  • Idealny do trawników o powierzchni do 2 500 m2
  • Duży kosz: 75 litrów
  • Wysokość koszenia 26-82 mm
  • Osiowa, 7-stopniowa regulacja wys. koszenia
  • Obudowa: aluminium ze stalową wkładką

Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 553 K

Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 553 K została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Wyselekcjonowane komponenty i materiały zwiększają żywotność kosiarki spalinowej. Ten produkt gwarantuje jakość i trwałość dzięki naszym celom przewodnim – „Engineered In Germany / Made in Austria”. Dzięki kosiarkom solo by AL-KO koszenie trawnika staje się przyjemnością. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem Hondy. Ponadto dzięki szerokości koszenia 53 cm ta kosiarka z funkcją 3 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Nowoczesny design sprawia, że ​​przyciąga wzrok każdego w ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej solo by AL-KO 553 K

Dzięki szerokości koszenia 53 cm kosiarka spalinowa solo by AL-KO 553 K zapewnia szybkie koszenie nawet w dużych ogrodach (do 2500 m²). Wysokość koszenia regulowana jest osiowo w 7 pozycjach od 26 mm do 82 mm. Dzięki silnikowi Hondy o mocy 2,7 kW i napędowi kół XXL z aluminium (wał kardana, 2-biegowy, sprzęgło BBC) koszenie ogrodu (nawet na zboczu) nie wymaga wysiłku. Funkcja 3 w 1 umożliwia koszenie ze zbieraniem do kosza, wyrzutem tylny i mulczowaniem. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wygodnym uchwytem i zoptymalizowane pod kątem uchwytu przełączniki sprawiają, że koszenie trawnika jest przyjemnością. Dodatkowym atutem tej kosiarki jest posiadanie wbudowanego kokpitu oraz możliwość regulacji wysokości uchwytu. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę o pojemności 75 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, co oznacza, że ​​jest on napełniany do góry i dlatego należy go opróżniać jeszcze rzadziej. Zintegrowany uchwyt z przodu kosiarek solo by AL-KO idealnie nadaje się do transportu kosiarki, jej przechowywania (funkcja stojąca) lub podnoszenia nad schodkami lub przeszkodami w ogrodzie.

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej solo by AL-KO 553 K

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Pojemność w cm³ 160
Wyrzut boczny nie
Wartość drgań w m/s² 4
Poziom hałasu w dB(A) 97
Marka solo by AL-KO
Wartość K w m/s² 2
Waga brutto w kg 65.6 KG
Obudowa Alu
pojemność kosza 75 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Linia Premium
Możliwość zam. zaczepu Tak
powierzchnia do mkw 2500 QM
Materiał kosza Materiał
Składana kierownica tak
Funkcje 2in1
Regulacja wysokości koszenia Pojedyncze koło, 7-krotne
Ssanie automatyczne Nie
Średnica przednich kół w mm 244 MM
Regulacja wysokości kierownicy tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Ilość cylindrów 1
Obr./min 2800
Wys. koszenia min/max (mm) 26 - 82 MM
Elektryczny rozrusznik nie
Moc w kW 2.7 KW
Linia Classic
Silnik Spalinowy
Ilość noży 1 ST
Primer nie
moc urządzenia w kW 2.7
Typ silnika 4-sowowy
Szerokość robocza w cm 53 CM
Zbieranie do kosza tak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 88
Pojemność zbiornika paliwa w l 1.8 L
Średnica tylnych kół w mm 244 MM
Rozłączanie napędu tak
Waga netto w kg 60.4 KG
Funkcja mulczowania Opcjonalny
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.