Combi Bf 5002-r I Główne Urządzenie

Numer produktu: 127470 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Urządzenie wielofunkcyjne z dostępnym osprzętem: listwa tnąca, kosiarka rotacyjna, glebogryzarka, zamiatarka walcowa, pług śnieżny i obsypnik.
  • Niezawodny silnik Briggs & Stratton o mocy 2,74 kW
  • Duże, pompowane opony dla bezpiecznej jazdy
  • Sterowanie napędem do przodu i do tyłu z kierownicy </ li> Regulacja wysokości i obrotu kierownicy </ li>

Wszechstronne urządzenie do różnych zastosowań: dzięki 6 wymiennym akcesoriom, urządzenie wielofunkcyjne BF 5002-R można łatwo dostosować do Twoich potrzeb wokół domu, w ogrodzie i w terenie. W znanej jakości solo by AL-KO.


Urządzenie wielofunkcyjne BF 5002-R: wszechstronność w domu, ogrodzie i w terenie.

Solo by AL-KO BF 5002-R jest wyjątkowo mocnym urządzeniem, które może mieć aż 6 różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy będzie kosiarką do pielęgnacji ogrodu, zamiatarką walcową do czyszczenia podwórka lub ulicy, czy też kompaktowym i zwrotnym pługiem śnieżnym - wystarczy kilka prostych czynności, aby wyposażyć je w odpowiedni osprzęt i wykonać pracę wydajnie z nie dużym wysiłkiem.
Wysoka moc silnika, napęd kół z biegiem do przodu i do tyłu oraz duże pompowane opony gwarantują łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia, nawet w trudnym terenie - na nierównych łąkach czy trudnych do pokonania stokach.
Regulacja wysokości i obrotu kierownicy zapewnia doskonały komfort obsługi i umożliwia łatwe manewrowanie nawet na wąskich podwórkach czy wzdłuż łąk i pól.
Napęd akcesoriów (listwa tnąca, kosiarka rotacyjna, glebogryzarka; akcesoria nie są częścią zestawu) również może być indywidualnie włączany i wyłączany - dla Twojego bezpieczeństwa podczas pracy.
Dlatego to urządzenie wielofunkcyjne jest niezawodnym i wszechstronnym narzędziem dla każdego, kto chce wykonać wszystkie prace w domu i ogrodzie za pomocą tylko jednego urządzenia. W zależności od pielęgnowanej powierzchni, może również stanowić niedrogą alternatywę do traktora ogrodowego.


Szczegóły techniczne urządzenia wielofunkcyjnego solo by AL-KO BF 5002-R (urządzenie podstawowe):

Dzięki silnikowi spalinowemu Briggs&Stratton o mocy 2,74 kW i objętości skokowej 163 cm3, to urządzenie wielofunkcyjne jest doskonale przygotowane, aby wykonywać swoje zadania wydajnie, szybko i przy minimalnym obciążeniu operatora. Napęd jest przekazywany za pomocą przekładni ślimakowej w kąpieli olejowej i wspólnie z pasem klinowym wykazuje długą żywotność.
Napęd na koła (2,2 km/h do przodu; 1,1 km/h do tyłu) zapewnia płynną pracę i bezproblemową jazdę w każdym terenie. Zwiększa również bezpieczeństwo obsługi urządzenia i czyni je wyjątkowo zwrotnym. Kierownicę z tłumieniem wibracji można indywidualnie dostosować do wzrostu operatora, a możliwość obrotu do 180° ułatwia manewrowanie w trudnych warunkach.
Podstawą precyzyjnej i łatwej obsługi urządzenia jest jego budowa: krótka jednoosiowa konstrukcja, bardzo duże koła i opony o terenowym profilu. Dzięki temu urządzeniu praca jest łatwa i wydajna - nawet na zboczach do 20° z wysoką trawą.
Nieograniczone możliwości - 6 urządzeń w jednym: urządzenie podstawowe można doposażyć w odpowiedni osprzęt w kilku prostych krokach. Dzięki listwie tnącej o szerokości 87 cm (nr art. 110494) urządzenie staje się kosiarką listwową do koszenia powierzchni do 2000 m² (napęd listwy można włączać i wyłączać). Kosiarka rotacyjna może być używana do koszenia łąk, a glebogryzarka (nr art. 110495) służy do kopania i pielenia. Obsypnik (nr art. 110742) jest właściwym narzędziem do uprawy ziemniaków i owoców. Zamiatarka walcowa (nr art. 110605) wykonuje prace porządkowe na drogach, podwórkach i gospodarstwach. Za pomocą pługa śnieżnego (nr art. 113267) i opcjonalnych łańcuchów śniegowych (poz. 112183) istnieje również możliwość odśnieżania!
Uwaga dotycząca wymienionego obszaru koszenia: dokładny obszar koszenia może różnić się w zależności od rodzaju nawierzchni (wysokość trawy, gęstość, stopień wilgotności itp.).


Kup urządzenie wielofunkcyjne solo by AL-KO BF 5002-R

Urządzenie wielofunkcyjne solo by AL-KO BF 5002-R można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży sprzętu ogrodowego lub w naszym sklepie internetowym. Dzięki sześciu osobno dostępnym akcesoriom, mocnemu napędowi, dobrej zwrotności i komfortowemu wyposażeniu to urządzenie nadaje się do prawie wszystkich prac wokół domu, w ogrodzie i w terenie. Wymieniony osprzęt jest również dostępny w naszym sklepie internetowym.


Korzyści dla Ciebie

Usługa dostawy najwyższej jakości AL-KO: Urządzenia solo by AL-KO są dostarczane przez nasze regionalne sklepy branżowe. Dostawa premium obejmuje dostarczenie zmontowanego produktu wprost do Państwa ogrodu i demonstrację obsługi urządzenia.

Dane techniczne

Średnica kół w calach 13X5,0-6
Linia Comfort
Typ silnika 4-sowowy
Pojemność w cm³ 163.0
Waga netto w kg 45.0
Ilość cylindrów 1
Obr./min 3200.0
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2.0
Kierownica z regulacją wysokoś tak
Marka solo by AL-KO
przenoszenie 1 biegi do przodu / 1 do tyłu
Akcesoria NEIN
Moc w kW 2.74
Silnik B&S Series 675EXi
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80.0
Poziom hałasu w dB(A) 92.0
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93.0
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)

Części zamienne

W poniższej wyszukiwarce odnajdziesz numery katalogowe części zamiennych, które będziesz mógł nabyć u naszych Partnerów handlowych. Aby odnaleźć potrzebne numery:


1. Upewnij się, do jakiego modelu potrzebujesz części zamiennej;

2. Każdy model AL-KO ma indywidualny numer artykułu (np. art 12752), który można znaleźć na tabliczce znamionowej, jak pokazano poniżej;

3. Skontaktuj się z najbliższym dilerem AL-KO;

4. Sprzedawca zamówi u nas wymagana cześć i poinformuję Cię, gdy tylko dostawa zostanie zrealizowana;

5. W razie potrzeby sprzedawca dokona naprawy za Ciebie.
Lista życzeń

details