KOSIARKA LISTWOWA BM 875 III

Numer produktu: 113617 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególnie istotne jest stosowanie wyłącznie maszyn , które są dla nich odpowiednie - np. kosiarek listwowych AL-KO , które równie dobrze koszą trawę pastewną i gęstą , dziko rosnącą roślinność . Uniwersalne zastosowanie i zwrotność. Ruchomy odkładacz pokosu . Specjalnie hartowany układ noży ESM z osłoną ostrzy. Bezstopniowa regulowane prowadnice. Ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport . …

Dane techniczne

Primer nie
Ssanie automatyczne Tak
Wartość K w m/s² 6
Obr./min 3200
Linia Comfort
Elektryczny rozrusznik nie
Waga brutto w kg 55 KG
Poziom hałasu w dB(A) 97
Szerokość robocza w cm 87 CM
Typ silnika 4-sowowy
Składana kierownica nie
Wartość drgań w m/s² 16.07
Pojemność w cm³ 150
Średnica kół w calach 13X5,0-6
Silnik Spalinowy
powierzchnia do mkw 2000 QM
Waga netto w kg 52 KG
Pojemność zbiornika paliwa w l 0.8 L
Marka AL-KO
Ilość cylindrów 1
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 87
Moc w kW 2.3 KW
Silnik B&S Series 625EXi
Regulacja wysokości kierownicy tak
Rozłączanie napędu tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Przekładnia 1 bieg do przodu
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.