KOSA SPALINOWA BC 260 MT - MULTITOOL

Numer produktu: 113787 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 41 CM
Typ silnika 2-suwowy
Średnica wału w mm 26 MM
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Napięcie łańcucha z narzędziami
Smarowanie łańcucha automatyczne
Primer tak
Marka AL-KO
Linia Comfort
Waga brutto w kg 16.8 KG
Moc w KM 1 PS
Regulacja przepływu oleju tak
Pojemność w cm³ 26
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie
Długość cięcia w cm 25 CM
Ssanie automatyczne Tak
Długość cięcia w mm 390 MM
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Moc w kW 0.75 KW
Silnik Spalinowy
Długość prowadnicy w cm 25 CM
Waga netto w kg 10.3 KG
Dzielony wał tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.