PODCINARKA GT 4030 Li ENERGY FLEX

Numer produktu: 113608 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Mocny akumulator 40 V
  • Ciche działanie
  • Łatwość użytkowania
  • Dodatkowy uchwyt
  • Precyzyjne cięcie dzięki obrotowej głowicy trymera
  • Duża szerokość koszenia  + dodatkowa szpula żyłki

Najczęściej kupowane razem

459,00 zł
Ten produkt
209,00 zł
Duża ilość
589,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.257,00 zł *

Idealne  narzędzie wspomagające pielęgnacje trawnika. Pozwala na podkaszanie przy krawędziach.

 

Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 4030

Urządzenie zasilane jest przy pomocy akumulatora litowo-jonowego z rodziny baterii AL-KO EnergyFlex, która charakteryzuje się wysokimi parametrami. Zaletą podkaszarki jest praca bez spalin i bez przewodów. Wysoka wydajność akumulatora w połączeniu z dużą szerokością koszenia i łatwością obsługi sprawia, że podkaszarka Al.-Ko jest najlepszym wyborem.

Dane techniczne akumulatorowej kosy AL-KO GT 4030

Mocny akumulator 40 V pozwala na pracę od 60 do 80 minut. Szerokość koszenia wynosi 30 cm. Podkaszarka posiada elastyczną obrotową głowicę oraz specjalny uchwyt chroniący rośliny przed przypadkowym uszkodzeniem. Akumulator przygotowany został z myślą b zasilić także inne produkty z linii AL-KO EnergyFlex.

Sprzedaż akumulatorowej kosy AL-KO GT 4030

nożyce akumulatorowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Uwaga: urządzenie nie posiada akumulatora, należy go dokupić.

.

Dane techniczne

Żyłka tnąca w cm 30
Poziom hałasu w dB(A) 90
Dzielony wał brak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 70
Marka AL-KO
Czas ładowania 5,0 Ah w min 120
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90
Regulowana głowica tnąca tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 60
Rodzina akumulatorów AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Silnik Akumulatorowy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Maksymalny czas pracy 5,0 Ah w 80
Linia Comfort
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Wartość K w m/s² 1
Rura teleskopowa tak
Wartość drgań w m/s² 2.5
Zapasowa szpula tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.