PODKASZARKA ŻYŁKOWA GTE 450 COMFORT

PODKASZARKA ŻYŁKOWA GTE 450 COMFORT

Numer produktu: 112929 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Szerokość robocza w cm 30 CM
Silnik Elektryczny
Waga netto w kg 2.9 KG
Rura teleskopowa tak
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 85
Zapasowa szpula tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Moc silnika w W 450 W
Linia Comfort
Poziom hałasu w dB(A) 94
Wartość K w m/s² 2
Marka AL-KO
Wartość drgań w m/s² 3.15
Regulowana głowica tnąca tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Dzielony wał brak
Waga brutto w kg 3.7 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.