Robot koszący Robolinho® 1200 I

Numer produktu: 127527 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Idealnie nadaje się do automatycznego koszenia trawników o powierzchni do 1200 m²
  • Możliwość połączenia z aplikacją inTOUCH oraz innogy SmartHome
  • Zintegrowany czujnik deszczu
  • Bardzo łatwa instalacja i obsługa
  • Duża zwrotność i niska waga
  • 4 razy dłuższa żywotność noża (nóż dwustronny)
  • Posiada czujniki bezpieczeństwa, które chronią przed uszkodzeniami
  • Pokonuje 45% wzniesienia
  • Uwaga: zestawie nie ma przewodu ani szpilek – należy je dokupić

Mały i zwinny robot koszący Robolinho ® 1200 I to idealny partner w ogrodzie. W pełni autonomicznie dba o koszenie trawy w ogrodzie. Dzięki innowacyjnej technologii SmartGarden trawnik będzie zawsze skoszony.


Kosiarka robot Robolinho® 1200 I

Zautomatyzowany robot został opracowany przez najlepszych inżynierów w Niemczech i wyprodukowany w Austrii, dzięki temu nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Robot do koszenia jest niezawodnym pomocnikiem w codziennej pielęgnacji trawnika. Instalacja urządzenia jest bardzo prosta. Dzięki innowacyjnej technologii innogy urządzenie może być częścią inteligentnego systemu.


Dane techniczne robota do trawy Robolinho® 1200 I

Robot koszący AL.-Ko został wyposażony w silnik elektryczny, który charakteryzuje się bardzo cichą pracą (60dB). Urządzenie zasilane jest przy pomocy akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2.25 AH i napięciu 20V. Robolinho® 1200 I bardzo wydajnie kosi trawniki o powierzchni do 1200 m². Szerokość koszenia wynosi 23cm. Łatwo omija przeszkody takie jak drzewa i z łatwością wjeżdża na wzniesienia o koncie 45%. Wysokość koszenia regulowana jest bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, pozwala to na dostosowanie koszenia do oczekiwań. Dzięki technologii podwójnego ostrza zapewnione są perfekcyjne rezultaty a drobno skoszona trawa stanowi pożywkę dla nowo wzrastających źdźbeł trawy – został wyeliminowany problem z utylizacją skoszonej trawy. Zintegrowany system czujników zapewnia bezpieczeństwo użytkowania jak i zwierząt. Robot może być częścią inteligentnego domu, można nim sterować i monitorować przy pomocy App InTouch.


Sprzedaż robota do trawy Robolinho® 1200 I

Robota AL-KO można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.


Smart Garden

Obsługa robota przy pomocy aplikacji idea Smart Garden staje się rzeczywistością. Bramka Innogy sprawi, że udział operatora jest ograniczona a w wielu sytuacjach nawet zbędny.

Dane techniczne

Szerokość koszenia w cm 23.0
Łączność Innogy Lemonbeat
powierzchnia do mkw 0.0
Maks.pochyłość pracy 45.0
czujnik deszczu Tak
Pojemność akumulatora (wewnętr 2.9
Żywotność baterii min 120.0
Napięcie akumulatora V. 25.2
Czas ładowania w min 120.0
Regulacja wysokości koszenia Ręcznie - bezstopniowo
Rodzaj noża Szlifowany diamentowo
Liczba punktów startowych 6.0
Marka solo by AL-KO