Robot koszący Robolinho® 500 W

Numer produktu: 119925 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Bardzo łatwa obsługa dzięki aplikacji AL-KO in Touch
  • Idealny do trawników o powierzchni do 500 m²
  • Koszenie w pełni automatyczne
  • Bardzo cichy – tylko 60dB
  • Posiada czujniki bezpieczeństwa, które chronią przed uszkodzeniem
  • Pokonuje wzniesienia do 45%
  • Łatwa instalacja i obsługa
  • Wydajne noże tnące z podwójnym ostrzem
  • Wysoka zwrotność i mała waga
  • W komplecie przewód sygnałowy (100m) i szpilki mocujące (90 szt.)

Mały, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 500 w w pełni automatycznie dba o koszenie trawy. Dzięki inteligentnej technologii Smart Garden trawnik będzie zawsze skoszony, bez zaangażowania Twojego czasu.


Robot koszący - Robolinho® 500 W

Robolinho® 500 W został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantowana jest najlepszą jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników. Roboty koszące AL.-KO są niezwykle łatwe w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze dopracowane oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest jeszcze łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz. Robot może być sterowany przy pomocy aplikacji AL.-KO inTouch za pośrednictwem sieci Wi-FI. Istnieje możliwość połączenia z asystentem głosowym Amazon ALexa.


Szczegóły techniczne Robolinho® 500 W

Inteligentna pielęgnacja trawnika dzięki Robolinho® 500 W. Idealny do koszenia trawników o powierzchni do 500m2. Cichą i bezemisyjną pracę tego robota koszącego zapewnia silnik elektryczny zasilany przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.5Ah i napięciu 20V. Natężenie emitowanego dźwięku wynosi tylko 60dB co sprawia, że robot może kosić wieczorem i w dni wolne. Szerokość koszenia wynosi 20 cm. Dużym atutem jest zastosowany system, pozwalający ominąć przeszkody takie jak drzewa. Dodatkowo robot może pokonywać wzniesienia o kącie 45%. Wysokość koszenia regulowana jest bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, pozwala to dostosować koszenie do własnych potrzeb. Robot został wyposażony w system DCS (double-cut-system) – podwójne ostrze, zapewniające perfekcyjne koszenie, a o pokos działa jak naturalny nawóz, ce eliminuje problem z utylizacją trawy. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi. Robot może być sterowany przy pomocy aplikacji AL.-KO inTouch co zwiększa komfort z obsługi i monitorowania robota.


Sprzedaż robota do trawy Robolinho® 500 W

Robota AL-KO można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Linia produkcyjna Comfort
Wysokość cięcia min/max (mm) 25.0
Rodzaj noża Szlifowany diamentowo
Ilość noży 4.0
Łączność AL-KO Connect WLAN
Waga netto w kg 7.6
Marka AL-KO
Schalll.p garant LwA [db (A)] 60.0
Moc akustyczna LwA [dB (A)] 58.0
Żywotność baterii min 55.0
Pojemność akumulatora (wewnętr 2.5
czujnik deszczu Nie
powierzchnia do mkw 0.0
Szerokość koszenia w cm 20.0
Regulacja wysokości koszenia Ręcznie - bezstopniowo
Maks.pochyłość pracy 45.0
Czas ładowania w min 50.0
GT_SMART_PARTNER_INTEGRATIONEN 002
Akcesoria 119461
Napięcie akumulatora V. 20.0
Liczba punktów startowych 3.0