Robot koszący Robolinho® E 500

Numer produktu: 119833 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Laureat testu robotów koszących przeprowadzonego przez Råd & Rön
  • Idealny do trawników o powierzchni do 500 m²
  • Koszenie w pełni automatyczne
  • Posiada czujniki bezpieczeństwa, które chronią przed uszkodzeniem
  • Łatwa instalacja i obsługa Wydajne noże tnące z podwójnym ostrzem
  • Wysoka zwrotność i mała waga
  • W komplecie przewód sygnałowy
  • 4 punkty startowe (w tym 3 wybieralne)

Najczęściej kupowane razem

3.789 zł *
Ten produkt
799 zł *
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

4.588 zł *


Mały, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 500 E w pełni automatycznie dba o koszenie trawy. Dzięki inteligentnej technologii trawnik będzie zawsze skoszony, bez zaangażowania Twojego czasu.


Robot koszący - Robolinho® 500 E

Robolinho® 500 E został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantowana jest najlepszą jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników. Roboty koszące AL.-KO są niezwykle łatwe w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze dopracowane oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest jeszcze łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz.


Szczegóły techniczne Robolinho® 500 E

Inteligentna pielęgnacja trawnika dzięki Robolinho® 500 E. Idealny do koszenia trawników o powierzchni do 500m2. Cichą i bezemisyjną pracę tego robota koszącego zapewnia silnik elektryczny zasilany przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.25Ah i napięciu 20V. Natężenie emitowanego dźwięku wynosi tylko 60dB co sprawia, że robot może kosić wieczorem i w dni wolne. Szerokość koszenia wynosi 20 cm. Dużym atutem jest zastosowany system, pozwalający ominąć przeszkody takie jak drzewa. Dodatkowo robot może pokonywać wzniesienia o kącie 45%. Wysokość koszenia regulowana jest bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, pozwala to dostosować koszenie do własnych potrzeb. Robot został wyposażony w system DCS (double-cut-system) – podwójne ostrze, zapewniające perfekcyjne koszenie, a o pokos działa jak naturalny nawóz, ce eliminuje problem z utylizacją trawy. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi.


Sprzedaż robota do trawy Robolinho® 500E

Robota AL-KO można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Gwar. poziom hałasu [db(A)] 60.0
Poziom hałasu [dB (A)] 59.0
Liczba punktów startowych 3.0
Maks.pochyłość pracy 45.0
Pojemność akumulatora (wewnętr 2.25
Żywotność baterii min 50.0
Napięcie akumulatora V. 20.0
Szerokość koszenia w cm 20.0
powierzchnia do mkw 0.0
Czas ładowania w min 60.0
Ilość noży 4.0
Instrukcje Download 0 (0.00P)
Download 1 (0.00P)
Karty charakterystyki Download 0 (1.12M)

Części zamienne

W przeglądzie zobaczysz wszystkie dostępne części zamienne do tego urządzenia. Korzystając z numerów artykułów możesz zamówić je  łatwo i szybko.