TRAKTOR SOLO BY ALKO COMF T15-103.7 HD-A

Numer produktu: 127418

Dane techniczne

Elektryczne opróżnianie kosza nie
Zbieranie do kosza tak
Przekładnia Hydrostat nożny T3
Średnica tylnych kół w cal. 18X8.5-8
Primer nie
Linia COMFORT pro
Ilość cylindrów 1
Typ silnika 4-sowowy
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Elektryczny rozrusznik tak
Rozłączanie napędu tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Ssanie automatyczne Nie
Rodzaj wyświetlacza Brak
Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Funkcja mulczowania Opcjonalny
Rodzaj agregatu tnącego Standard
Marka solo by AL-KO
Wyrzut boczny nie
Możliwość zam. zaczepu Tak
Silnik 024
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Reflektory 004
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.