Informujemy, że prace konserwacyjne będą prowadzone od 30 października, godz. 14:00 do 31 października, godz. 9:00. Niestety nie ma możliwości złożenia zamówienia w tym okresie.
TRAKTOR T103-15 H BRILL CROSSOVER

TRAKTOR T103-15 H BRILL CROSSOVER

Numer produktu: 119962

Dane techniczne

Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Rozłączanie napędu tak
Elektryczne opróżnianie kosza nie
Średnica tylnych kół w cal. 18X8.5-8
Zbieranie do kosza tak
Rodzaj wyświetlacza Brak
Rodzaj agregatu tnącego Standard
Przekładnia Hydrostat nożny T3
Funkcja mulczowania tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Linia Easy
Funkcje 3in1
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Wyrzut boczny nie
Marka Brill
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.