TRAKTOR T103-16 H BRILL CROSSOVER

TRAKTOR T103-16 H BRILL CROSSOVER

Numer produktu: 119963

Dane techniczne

Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Rodzaj agregatu tnącego Standard
Rodzaj wyświetlacza Brak
Przekładnia Hydrostat nożny T3
Funkcje 3in1
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Marka Brill
Elektryczne opróżnianie kosza nie
Zbieranie do kosza tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Linia Easy
Średnica tylnych kół w cal. 18X8.5-8
Funkcja mulczowania tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Rozłączanie napędu tak
Wyrzut boczny nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Download 2 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.