TRAKTOR T15-105.6 HD-A SOLO BY AL-KO Solo by AL-KO

TRAKTOR T15-105.6 HD-A SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127368 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Zbieranie do kosza tak
Materiał kosza Materiał
Elektryczne opróżnianie kosza nie
pojemność kosza 310 L
Możliwość zam. zaczepu Tak
powierzchnia do mkw 8000 QM
Średnica przednich kół w cal. 15X6.0-6
Szerokość robocza w cm 105 CM
Funkcja mulczowania Opcjonalny
Ilość noży 2 ST
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Przekładnia Hydrostat nożny T3
Marka solo by AL-KO
Wyrzut boczny nie
Linia Premium
Waga netto w kg 248 KG
Waga brutto w kg 312 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.