TRAKTOR T20-105.5 HDE V2 SOLO BY AL-KO Nowość Solo by AL-KO

TRAKTOR T20-105.5 HDE V2 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127376 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę

Dane techniczne

Przekładnia Hydrostat nożny T2
Linia PREMIUM pro
Możliwość zam. zaczepu Tak
Średnica przednich kół w cal. 16X6.5-8
Waga brutto w kg 350 KG
pojemność kosza 310 L
Elektryczne opróżnianie kosza tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 100
Waga netto w kg 287 KG
Szerokość robocza w cm 105 CM
Funkcja mulczowania tak
Materiał kosza Materiał
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Zbieranie do kosza tak
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 80 MM
Wyrzut boczny nie
Ilość noży 2 ST
Marka solo by AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.