TRAKTOR T23-125.6 HD V2 BEZ AGREGATU Solo by AL-KO

TRAKTOR T23-125.6 HD V2 BEZ AGREGATU

Numer produktu: 127364

Dane techniczne

Elektryczne opróżnianie kosza nie
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Wyrzut boczny nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Zbieranie do kosza tak
Ilość cylindrów 2
Średnica tylnych kół w cal. 23X10,5-12
Silnik B&S Intek 8240
Rozłączanie napędu tak
Przekładnia Hydrostat G700
Możliwość zam. zaczepu Tak
Elektryczny rozrusznik tak
Rodzaj wyświetlacza Elektryczne
Sprzęgło nożowe elektromagnetyczne
Reflektory 003
Funkcja mulczowania tak
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Marka solo by AL-KO
Zawiera tempomat Tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Linia PREMIUM pro
Rodzaj agregatu tnącego Standard

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.