Wertykulator 38 E Combi Care Comfort

Numer produktu: 112800 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Aerator i wertykulator w jednym urządzeniu, czyli funkcje 3inone: wertykulowanie (wertykulacja), napowietrzanie (aeracja) i zbieranie do kosza. To właśnie firma AL-KO wprowadziła pierwszy wertykulator z funkcją aeratora do trawy. Wertykulator aerator posiada dwa wymienne wałki: wałek do wertykulacji (wertykulowania) z 14 nożami i wałek do aeracji (napowietrzania) trawnika z 24 stalowymi sprężynami. Wymiana wałka roboczego urządzenia odbywa się ręką bez dodatkowych narzędzi i nie wymaga szczególnych umiejętności. Aerator wertykulator elektryczny zaleca się do mniejszych trawników - do powierzchni 400m2, natomiast wertykulator aerator spalinowy do większych powierzchni trawnika. Wertykulacja i napowietrzanie należą oprócz wapnowania, nawożenia i koszenia do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych trawnika. Zabieg wertykulacji trawnika zaleca się wykonywać wiosną, natomiast zabieg aeracji wiosną i jesienią. Wertykulator zawiera kosz + 2 wałki ( z nożami i sprężynami)

Dane techniczne

Możliwość zam. zaczepu Tak
Liczba noży stalowych 14
Silnik Elektryczny
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 6
Średnica tylnych kół w mm 60 MM
Obudowa Plastikowy
powierzchnia do mkw 800 QM
Składana kierownica tak
Możliwa wentylacja tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Numer zębów rolki wentylatora 24
Marka AL-KO
Moc silnika w W 1300 W
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Materiał kosza Materiał
Regulacja wysokości kierownicy tak
Waga netto w kg 15.1 KG
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Wartość drgań w m/s² 8
pojemność kosza 55 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Linia Comfort
Szerokość robocza 38 CM
Waga brutto w kg 17.1 KG
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 86
Szerokość pracy - aercja 37 CM
Wartość K w m/s² 1
Poziom hałasu w dB(A) 93
Instrukcje Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.