WERTYKULATOR SPAL. 518 SOLO BY

Numer produktu: 127375 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
Wertykulator Solo by AL-KO 518 Dzięki mocnemu silnikowi Hondy, wałkowi z 15 podwójnymi stalowymi ostrzami wsuwa się bez wysiłku w murawę i dokładnie usuwa filc z trawnika oraz mchy i resztki roślin . Wygodne obniżanie wału nożowego przy uchwycie , Możliwość całkowitego złożenia uchwytu , Lekkie koła z łożyskami kulkowymi , Bezstopniowa regulacja głębokości roboczej .

Dane techniczne

Waga netto w kg 35 KG
Linia Comfort
Szerokość robocza 36 CM
Średnica tylnych kół w mm 200 MM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Primer nie
Pojemność w cm³ 163
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Składana kierownica tak
Marka solo by AL-KO
Liczba noży stalowych 15
Silnik Spalinowy
Materiał kosza Materiał
Możliwość zam. zaczepu Tak
Moc w kW 3.6 KW
Poziom hałasu w dB(A) 92
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Obr./min 3200
powierzchnia do mkw 1200 QM
pojemność kosza 40 L
Ssanie automatyczne Tak
Waga brutto w kg 37 KG
Pojemność zbiornika paliwa w l 3.1 L
Wartość drgań w m/s² 3.5
Silnik Honda GP 160
Możliwa wentylacja nie
Typ silnika 4-sowowy
Elektryczny rozrusznik nie
Obudowa Stal
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Ilość cylindrów 1
Regulacja wysokości kierownicy tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.