WERTYKULATOR SPAL. 518 SOLO BY

Numer produktu: 127375 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
Wertykulator Solo by AL-KO 518 Dzięki mocnemu silnikowi Hondy, wałkowi z 15 podwójnymi stalowymi ostrzami wsuwa się bez wysiłku w murawę i dokładnie usuwa filc z trawnika oraz mchy i resztki roślin . Wygodne obniżanie wału nożowego przy uchwycie , Możliwość całkowitego złożenia uchwytu , Lekkie koła z łożyskami kulkowymi , Bezstopniowa regulacja głębokości roboczej .

Dane techniczne

Średnica tylnych kół w mm 200
Obr./min 3200
Średnica przednich kół w mm 200
Składana kierownica tak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Linia Comfort
Liczba noży stalowych 15
Wartość drgań w m/s² 3.5
Poziom hałasu w dB(A) 92
powierzchnia do mkw 1200
Primer nie
Wskaźnik poziomu napełnienia nie
Ssanie automatyczne Tak
Kierownica z regulacją wysokoś tak
Waga brutto w kg 37
Pojemność zbiornika paliwa w l 3.1
Rodzaj napędu Spalinowy
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Ilość cylindrów 1
z zaczepem Tak
Waga netto w kg 35
Marka solo by AL-KO
Materiał skrzyni ładunkowej Materiał
pojemność kosza 40
Silnik Honda GP 160
Możliwa wentylacja nie
Pojemność w cm³ 163
Moc w kW 3.6
Szerokość robocza 36
obudowa Stal
Elektryczny rozrusznik nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Typ silnika 4-sowowy
Instrukcje Download 0 (0.00P)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.