Wertykulator Spal. Silver 38 P Combi

Numer produktu: 112799 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
… Aerator wertykulator spalinowy AL-KO stanowi jedno urządzenie do pielęgnacji trawnika z funkcjami 3inone: wertykulacja - wertykulowanie, aeracja - napowietrzanie i zbieranie do kosza. Wertykulator aerator spalinowy AL-KO posiada w komplecie dwa wałki robocze: wałek do aeracji i wałek do wertykulacji. Zmiana trybu pracy urządzenia z wertykulacji na aerację i odwrotnie następuje poprzez ręczną wymianę, bez użycia narzędzi wałka roboczego. Wałek wertykulacji posiada 14 noży, które nacinają wiosną trawnik i usuwają sfilcowaną darń, resztki roślin i mchu. Natomiast wałek aeracji ma na obwodzie 24 stalowe sprężyny, które wiosną i jesienią znakomicie napowietrzają trawnik. Dzięki zabiegom wertykulacji i aeracji trawnik jest optymalnie zaopatrzony w powietrze, wodę i składniki odżywcze. W zestawie posiada dwa wałki robocze.

Dane techniczne

powierzchnia do mkw 1200 QM
Średnica tylnych kół w mm 65 MM
Typ silnika 4-sowowy
Pojemność zbiornika paliwa w l 1.2 L
Waga brutto w kg 24 KG
Numer zębów rolki wentylatora 24
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Poziom hałasu w dB(A) 97
Ilość cylindrów 1
pojemność kosza 55 L
Wartość K w m/s² 1
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Możliwa wentylacja tak
Możliwość zam. zaczepu Tak
Waga netto w kg 22 KG
Elektryczny rozrusznik nie
Składana kierownica tak
Linia Comfort
Marka AL-KO
Szerokość robocza 38 CM
Obudowa Plastikowy
Materiał kosza Materiał
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Primer tak
Wartość drgań w m/s² 10
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Obr./min 6100
Szerokość pracy - aercja 37 CM
Ssanie automatyczne Nie
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 88
Moc w kW 1.3 KW
Liczba noży stalowych 14
Silnik Spalinowy
Średnica przednich kół w mm 205 MM
Pojemność w cm³ 53
Regulacja wysokości kierownicy tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Download 1 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.